Tolkien Reading Day 2017

25. března 2017 v 8:00 | Jíťa |  Prstenovské Gulášky
Mára rë, Ringers!

Ani se tomu nechce věřit, ale rok uběhl a máme tu opět slavný Tolkien Reading Day - den oslav Tolkienova díla! Jako obvykle bylo vyhlášeno téma pro letošní oslavy, které zní: Poezie a písně v Tolkienově fantazii.

TRD je slaven od roku 2003, kdy se jeho pořádání ujala TolkienSociety. A proč zrovna 25.3.? Je to totiž den, kdy byl zničen Jeden Prsten a svržen Sauron.

Více se o akci můžete dočíst třeba TADY nebo ZDE.

Vzpomínáte ještě na loňský ročník? Tehdy jsem tu na blogu vyhlásila takovou chlubící akci, kdy jste mi mohli napsat jak právě vy slavíte tento významný den. I když jsem moc reakcí nečekala, pár příspěvků přeci jen přišlo a můžete si je připomenout TADY. :)

Přeju Vám krásnou Tolkienovskou sobotu a neváhejte se ani letos pochlubit (třeba v komentářích) jak jste slavili - co jste dělali, jedli, pili, a hlavně četli, protože tento den je hlavně o čtení :)

Vaše Jíťa

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ireth Ireth | 25. března 2017 v 12:42 | Reagovat

Tak já jsem si vytáhla své průvodce Středozemí a pustila jsem si soundtracky, které poslouchám už od rána pořád dokola. Našla jsem si i jejich covery, hlavně jako a capella. A je to vážně úžasné. Rozhodně si ten slavní den užívám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama