Červenec 2016

Natáčecí lokace na Novém Zélandu

26. července 2016 v 16:57 | Jíťa |  Nový Zéland
Středozemskou krajinu každý správný Ringer určitě zná. Když se vysloví jméno téměř jakéhokoli místa, většina z nás si ho v mysli jistě dokáže docela věrně představit (ať už podle své vlastní fantazie nebo podle filmového ztvárnění).
V tomto článku bych se ráda zaměřila právě na filmové exteriéry a podívala se s vámi na to, jak vypadají ve skutečnosti oblasti, jenž ve filmech ztvárnily známá prostředí. Nebude zde rozhodně úplný výčet všech míst, vybrala jsem takové ty nejznámější, nejzajímavější či některé trochu méně známé. U každého místa se nachází fotka z filmu a fotka z reality. :)


Ukažte svou LOTR sbírku - druhá část

2. července 2016 v 12:44 | Jíťa |  Zajímavosti
Drazí přátelé,
červen skončil, první prázdninový měsíc právě začíná, a to znamená, že končí akce "Ukažte svou LOTR sbírku". V tomto článku si představíme příspěvky, které mi přišly do druhého kola (a že jich není málo, jsem nakonec ráda, že jsem druhé kolo vyhlásila) :)
Opět jsem mnohdy zírala, co všecko se u vás doma nachází za skvosty, někdy jsem se až zastyděla, jak málo toho sama mám :D (ale tož nejde přece o kvantitu, ale kvalitu, že? :D)
Konec bezbřehého tlachání, pojďme se kochat :)
Vaše Jíťa :)

Pro připomenutí - zadání je ZDE, výsledky prvního kola TADY.