Leden 2012

LOTR symphony

26. ledna 2012 v 13:53 | Jíťa |  Hudba
Milí Ringers,
když jsem na YouTube hledala, co bych si pustila k obědu za písničku, natrefila jsem čirou náhodou na tohle video. 50 minut trvající klip není o ničem jiném než o Symfonii Pána Prstenů a o Howardu Shoreovi! Což je moc fajn, protože takhle máme možnost my, kteří jsme nebyli tehdá toho památného dne v Praze, taky vidět a slyžet tu krásu :o)
Přeju příjemný kulturní zážitek :)
Vaše Jíťa


Fotky ze Středozemě - Mrtvé močály

25. ledna 2012 v 12:31 | Jíťa |  Fotky ze Středozemě
Milí Ringers,
vítejte na dalším výletě po naší milované Středozemi! Po delší odmlce se naše cestovní kancelář SředozemTour rozhodla přidat do své nabídky exkurzi na místo opravdu podivné, strašidelné a děsuplné - Mrtvé močály - rozkládající se hned vedle pohoří Emyn Muil; tímto místem procházeli Frodo a Sam vedení Glumem na své ceste za zničením Prstnu. Takže, vážení cestující, nazujte si holínky a hlavně: nechoďte za světlíšššky! :o)


Nejsympatičtější trpaslík z Hobita

9. ledna 2012 v 21:40 | Jíťa |  Ankety
Milí přátelé,
před chvilkou jsme se s Clarett bavily o trpaslících. Na tom by nebylo nic moc světoborného, kdyby mě u toho ovšem nenapadla jistá věc - a to uspořádat zde malý výzkum oblíbenosti/sympatií trpaslíků, se kterými se už "brzo" setkáme v Hobitovi. Takže můj dotaz je jasný - jak si u vás stojí ten který trpaslík? :) Můžete kliknout do ankety nebo se rozepsat do komentářů - na vaše odpovědi se moc těším :D

Nori - Fili - Dori - Bofur - Glóin - Dvalin - Thorin - Balin - Óin - Bombur - Bifur - Ori - Kili