Listopad 2006

MP3 ze Společenstva Prstenu

23. listopadu 2006 v 19:06 | Jíťa |  Hudba
Ahojky mí milí návštěvníci blogu! :o)
Tak jsem si pro vás připravila první várku písníček a muziky z Pána Prstenů. V nepravidelných intervalech budou přibývat další, nemusíte mít obavy, že by to bylo všechno... :o)
Přeju vám příjemný poslech....
Namarië! Jíťa....

Tajný deník Arwen

18. listopadu 2006 v 18:26 | Jíťa |  Tajné deníky ze Společenstva Prstenu
TAJNÝ DENÍK ARWEN
Den první: Dnes jsem se rozešla s Aragornem. Chtěl mi dát k Valentýnovi hliněnou dýmku a pár šípů. Ikdyž jsem mu jasně řekla, že chci noční košilku. Poslala jsem ho pryč z Roklinky.
Den druhý: Sama a nudím se. Neměla jsem Aragorna posílat pryč. Co na tom, že chtěl, abych si v intimních chvilkách nasadila kudrnatou paruku a chodila po kolenou? Jiní lidé mají určitě taky tak divné úlety. Kdyby mě aspoň zajímali elfové, ale od toho debaklu s Glorfindelem v Druhém věku, kdy mě obvinil, že napodobuji jeho účes, mě přestal bavit.
Den třetí: Někdo si zase zkoušel moje šaty. Jsou všechny úplně vytahané. Hlavně ty fialové.
Den šestý: Legolas se naštval, když jsem nahodila, že si zkoušel moje šaty. Říká, že jsem zpochybnila jeho mužnost. Mužnost? O čem to mluví?
Den jedenáctý: Legolas se pořád ještě čuří. Říká, že si z něho ostatní elfové od toho incidentu se zkoušením šatů utahují. Říká, že ho neberou vážně jako muže. Asi neslyšel, jak o něm taťka posledně na Radě řekl, že je ten "nejteplejší teplý elf, co si to kdy hasil kolem". Nebo tonepochopil, jse sice zatraceně hezký, ale chytrý už míň.
Den třináctý: Hrozně, hrozně, hrozně se nudím. Asi vyjedu někam pryč z Roklinky za dobrodružstvím, nebo na nákupy.
Den sedmnáctý: Jela jsem do Hůrky. Ptala jsem se u Máselníka, jestli viděl Aragorna. Máselník řekl: "Toho perverzního hobitofila?" Řekla jsem mu, že asi myslí nějakého jiného Aragorna, syna Arathornova. On řekl: "Je to ten chlápek `Ještě nejsem král` ne?" Na to jsem neodpověděla. Někteří lidé nestojí za to, abych se s nima bavila.
Den osmnáctý: Sleduju Aragorna už dva dny. Nikdy jsem vlastně neviděla hobity zblízka. Celá ta záležitost s kudrnatou parukou a umělýma nohama začíná dávat smysl. Velice se zlobím.
Den dvacátý: Myje si někdy vlasy, když není se mnou?
Den dvacátý čtvrtý: Je to jasné. Aragorn je perverzní hobitofil. Jede po tom malém modrookém Frodovi. Sam ho zabije, jestli si něco zkusí.
Den dvacátý pátý: Odlovila jsem Sama, když hledal nějaké bylinky. Vysvětlila jsem mu přesně, jak je možné zabít chlapa jenom vidličkou a kusem gumy. Nasměrovala jsem ho k Aragornovi.... a nic. "Ale my ho potřebujeme, aby ochránil Froda, elfí paní." Tupý hobit. Na to nemám nervy.
Den dvacátá šestý: Nakonec jsem se rozhodla, že se o Aragorna pstarám sama. Zrovna jsem se mu chystala podříznout ten jeho proradný krk, když mě vyrušilo sténání Toho, kdo nese Prsten. Napadlo mě, že Aragorna naštvu, když toho mrňavého hrdinu trochu povozím na koni. Ten malý hobitek je fakt docela roztomilý, čert ho vem! Nemůžu uvěřit, že jsem tak vedle z hobita. Pořád si opakuju: "Drž se zpátky, nedostupná elfí princezno! Drž se zpátky, nedostupná elfí princezno!" Zvlášť nemůžu uvěřit, že jsem tak vedle z nazelenalého polomrtvého hobita.
Den dvacátý sedmý: Honí mě Prstenové přízraky. Nuda. Vyrazím do Roklinky.
Den dvacátý devátý: Nemůžu se dostat k Tomu, kdo nese Prsten. Sam se pořád motá okolo, plus načapala jsem Aragorna, jak slídí v křoví kolem hobitích pokojů. Tvrdil, že hledá kousek Narsilu, který někam založil.
Den třicátý: Hobiti jsou otravní. Problémy v kuchyni - došla mrkev. Problémy v koupelně - došla jahodová pěna do koupele. Problémy s Legolasem - nenechá mě jít na Radu, protože by tam potom nebyl nejhezčí. Taťka začíná být nějaký přetažený. Včera se mě celý přešlý ptal, jestli mu sluší fialová. Řekla jsem mu, že určitě ne, je přece podzimní typ.
Den třicátý druhý: Celý den jsem se procházela po mostě, abych jako náhodou potkala Aragorna. Bez obalu jsem mu řekla, že je hobitofil. Řekl mi, že Isildur byl perverzní hobitofil a on jenom chce svojí kariéru vybudovat podobným způsobem. Řekla jsem mu: "Jsi Isildurův dědic, ne Isildur sám." Na to řekl: "Kdybys jenom byla o trochu menší a měla větší nohy..."
Den čtyřicátý: To byla noc s Gimlim! Ty jeho copy! Ta jeho sekyra! Jsem do něho zblázněná! Už žádní hobiti, těď miluju trpaslíky. No, možná se ještě půjdu naposledy kouknout, jak Sam koupe Froda. Nakonec, ten klíč od koupelny jsem Aragornovi nečejzla z kapsy jen tak pro nic za nic.

Z natáčení

15. listopadu 2006 v 19:19 | Jíťa |  Natáčení - LOTR
Z NATÁČENÍ
Do rubriky NATÁČENÍ A PREMIÉRY jsem se rozhodla přidávat taky články s obrázkama z natáčení. Doufám, že se vám budou fotečky líbit, těšte se na další!
Namarië! Jíťa :o)

Tajný deník Elronda

12. listopadu 2006 v 19:23 | Jíťa |  Tajné deníky ze Společenstva Prstenu
TAJNÝ DENÍK ELRONDA
Den 1: Nepříjemná roztržka s Isildurem. Jako by nestačila ta jeho perverzní hobitofilie, ještě si nedá říct a nosí ty křiklavé zlaté šperky. Potvrzuje moje podezření, že lidé jsou nejenom nejslabší rasa Středozemě, ale taky nemají vůbec cit pro doplňky. Mimochodem: velká bitva, vyhráli jsme. Sauron poražen. Rabovali jsme v Barad-dur, ale nebylo tam nic pěkného, co by stálo za to vzít si domů. Sauron rozhodně ujíždí na černém a oškubaném vzhledu. To nemusím.
Den 3: Isildura přepadli skřeti. Říkal jsem mu, že jeho špatný vkus přitáhne jen samé mizery.
Den 200045: V Roklince je taková nuda. Rozhodl jsem se, že uspořádám Radu a pojmenuju ji po sobě. Pozvu všechny vhodné muže ve Středozemi, co nemají na víkend lepší program. Jsem dobrý! Doufám, že nepřijde Legolas. Ještě jsem nezapomněl na ten večírek ve Druhém věku, kdy se takm záhadně ztratil s pěti litry mé oblíbené pěny do koupele, lahví olivového oleje a třemi z těch drobných hobitů, pro kterou měl takovou zvláštní slabost Isildur.
Den 200048: Do háje! Legolas první potvrdil, že přijede. Kdyby aspoň nepsal na tom navoněném růžovém papíru, ze kterého dostávám rýmu. Nicméně se nabídl, že přiveze Dostihy a sázky. Když vezmu ještě tu diskotékovou kouli, co jsem si půjčil od Saurona tehdy v Prvním věku, mohl by to být docela dobrý mejdan.
Den 200050: Nemilé překvapení. Gandalf se zastavil, evidentně aby si postěžoval na rvačku, co měl se Sarumanem. Neposlouchal jsem ho - copak jsem nějaká linka důvěry? Proč se svými problémy všichni chodí zrovna za mnou?
Den 200051: Gandalf nechce hrát Dostihy a sázky anechce ani, aby se během Rady hrála Polka. Trvá na tom, abychom jenom seděli a mluvili o osudu Středozemě, porážce zla, bla bla bla. Nechápu, proč to máme všichni odnášet za Isildurovu posedlost šperky.
Den 200059: Gandalf mě donutil vrátit Sauronovi tu diskokouli. Řekl mi, že si mám ujasnit priority. On má co mluvit - on přece oblboval všechny tím svým oblíbeným trikem s kloboukem. Glorfindela to hrozně vyděsilo, pořád vzlykal a nebylo možné ho utišit, až pak pořádnou dávkou hobitího koření. Ti mladí elfovéí houby vydrží.
Den 200061: Konečně se sjeli všichni na můj večírek - no dobře, myslím na Tajnou Radu. Poflakoval jsem se kolem, abych se nějak zabavil a narazil jsem na toho nejmenšího hobita. Napřed jsem si myslel, že je to nějaká dekorace do trávmíku, ale brzo se ukázalo, že na to je moc živý. Říká, že se jmenuje Pipin. Možná Isildur nebyl tak docela vedle s těmi hobity.
Den 200068: Tak a kdo vypotřeboval všechnu moji jahodovou pěnu do koupele? Určitě to nebyl Aragorn, když se podívám, v jakém stavu má vlasy.
Den 200071: Hlasité hihňání a cákání z koupelny v prvním patře. Nikdo se tam nemůže dostat. Legolas v hale nacvičuje ty svoje teploušské triky, Boromir se fláká kolem zlomeného Narsilu a doufá, že se objeví Aragorn, a Gandalf ještě pořád brejkuje v novém špičatém klobouku. Zkusil jsem se zašít do zahlrady, ale někdo vyril všechnu mrkev. Copak tu nebude nikdy klid?
Den 200072: Nedovolil jsem Arwen přijít na Radu, protože by si určitě všimla, že jsem si půjčil její čelenku. Stejně mi sluší víc.
Den 200075: Rada velice nudná. Musel jsem několikrát velice dramaticky říct "OSUD", ale obávám se, že na toho, kdo nese Prsten, to moc velký dojem neudělalo. Měl plno práce, aby se vyvlíkl z Aragornových narážek. A pořád předhazoval ten svůj meč. Měl by si dát bacha. Sam ho zabije, jestli si něco zkusí. Chtěl jsem si udělat radost a vyzkoušet si ty krásné fialové Arweniny šaty, ale asi mě někdo špehoval, protože jsem zaslechl nějaké hihňání ze skříně na smetáky. Nevím, co je tu tak směšného - v těch fialových šatech vypadám skvěle.
Den 200076: Společenstvo zítra odchází. Rozhodl jsem se, že se narozloučenou trochu projdu s Pipinem po Roklince. Mezitím se ty fialové šaty úplně vytahaly. Doufám, že se toho Arwen nevšimne - je na svoje věci hrozně háklivá a od té doby, co zavřeli Rohanskou bránu se takové šaty ani nedají sehnat. Pipin mi řekl, že mi fialová sluší. Jsem dobrý!!

Fotky ze Středozemě - Kraj

5. listopadu 2006 v 19:50 | Jíťa |  Fotky ze Středozemě
FOTKY ZE STŘEDOZEMĚ - KRAJ
Další článeček z rubriky Fotky ze Středozemě je tady, tentokrát se můžete pokochat bezva obrázky z Kraje. No řekněte - není to krása? Je! :o) Pokud byste tady chtěli příště vidět fotečky z vašeho oblíbeného místa, tak písněte do komentářů....
Namarë! Jíťa