Září 2006

Tajný deník Gimliho

27. září 2006 v 19:11 | Jíťa |  Tajné deníky ze Společenstva Prstenu
TAJNÝ DENÍK GIMLIHO
Den první: Grrrr!!! Vrrrr!!
Den druhý: Poflakuju se po Roklince s nafoukanýma elfama. Neprospívá to mému trávení. Požádal jsem Elronda, aby mě přestěhoval do druhého patra, jelikož jsem se nemohl dostat do koupelny, aniž bych se musel dívat na koupající se hobity v záři aromatických svíček. Je to absorudní. Včera mě postříkali jahodovou pěnou do koupele. Na druhé straně, můj vous je teď jemný a necuchá se.
Den třetí: Elrond mě odmítl přestěhovat. Dnes ráno jsem opět narazil na hobity. Co asi dělali s tou mrkví?? Horda blbců od přírody. Žádný div, že si ani nenechají narůst pořádné vousy.
Den sedmý: Mám podezření, že Aragorn, syn Arathornův je perverzní hobitofil. Úplně ignoruje nažhavenou elfí snoubenku a místo toho se tahá s těmi chlupatonohými skřítky v kožených šortkách. Naštěstí já, Gimli, syn Glóinův, jsem tu od toho, abych vyplnil její samotu.
Později: Elfky jsou akorát tak vysoké, aby mi zahřívyly moje uši. Ať žiju!!
Den devátý: Souhlasil jsem, že se zúčasním výpravy. Arwen je pořád víc majetnická. Gimli, syn Glóinův se nenchá nikým ochočit. To raději strávím čas s hobitíma citlivkama, než abych se tu poflakoval po Roklince s elfíma fintilama a mluvil s nima o "našem vztahu".
Den třináctý: Docela kosa na Caradhrasu. Velký boj o to, kdo ponese hobity nahoru. Nezúčastnil jsem se, protože jsem ukazoval Legolasovi, jak si zaplétat vlasy. Boj skončil tak, že se Aragorn nacpal Toho, co nese Prsten, do kalhot. Tak je to správně, Isildurův potomku. Klidně si udus Toho, kdo nese Prsten. Já nevím, ty lidi...
Den čtrnáctý: Doly Morie. Zdá se, že jsem se přepočítal, jelikož bratránek Balin je pod drnem nejméně šedesát let. No, mohlo mě to napadnout, když už mi nějakou dobu nedošla vánoční pohlednice z Morie. Ačkoliv nemůžu myslet na všechno.
Den patnáctý: Gandalf spadl do stínu. Hobiti toho samozřejmě využili jako omluvu pro to, aby se mohli pomazlit na skalách. Utrpěl jsem chlapácké obětí od Boromira. I když mě neustále tlačil svým Gondorským rohem do žeber. Alespoň doufám, že to byl roh. Ani se neodvažuji pomýšlet na to, že ne.
Den šestnáctý: Legolas mi řekl, že Aragorn jede po Frodovi. Sam ho zabije, jestli se o něco pokusí. Navrhl jsem Legolasovi, že bychom si možná měli zvolit vůdce, který není takové prase. Legolas mě navrhl, jestli se s ním nechci vykoupat. Začínám mít podezření, že všechna ta slavná elfí poezie o přátelských poutech mezi válečníky je jen zástěrkou nelegálních sexuálních hrátek.
Den dvacátý: V Lorienu. Galadriel je docela kočka. zatímco se hobiti někte vojíždí a Boromir honí Aragorna, měl jsem čas jí předvést pár trpasličích triků. Nic velkýho, jenom něco ze "Schovej helmu" a "Vrtej se v dolu". Všeobecná spokojenost, až na Celeborna. Ale když nad tím tak přemýšlím, nebyl to náhodou Celeborn?? U elfů nikdy jeden neví.
Den dvacátý druhý: Opustili jsme Lorien, pádlujeme v loďkách už věčnost. Začínám se cítit velmi osamělý. Ti hobiti nevypadají zas tak špatně. Ve skutečnosti jsou docela roztomilý. I přez ty jejich blbý účesy. Nemůžu se přiblížit k Frodovi, aniž by mě Sam nepokousal. Pipin to táhne s Boromirem, takže snad Smíšek by mohl souhlasit s pěknou procházkou za svitu Luny. Ať žijí přátelská pouta mezi válečníky!!

Informace atd.

22. září 2006 v 10:54 | Jíťa
Zdravím vás, návštěvníci mého blogu! :o)
Prázdniny skončily a ani jsme se nenadáli, a zítra nám začíná astronomický podzim. Samozřejmě taky začala škola a s tím spojené povinosti v podobě biflování slovíček a psaní domácích úkolů, a samo sebou je tu taky doba, kdy člověk (jako já) už nemá tolik volna jako v létě a nemůže celé deštivé odpoledne civět u počítače. :o)
A chtěla bych vám všem, kteří jste sem přišli a (možná) ještě příjdete, sdělit pár informací, týkajících se nejen Pánu Prstenů, ale taky menších problémků, které se mi podařilo objevit.
1) Občas se vám může stát, a místo obrázku uvidíte prázdný políčko. Tak tam klikněte pravým tlačítkem myši a dejte zobrazit obrázek.
2) Jak jste si určitě všimli, změnila jsem image blogu. Takhle to bude vždy se změnou roční doby. Inspirovala jsem se u www.arwen-undomiel.com
3) Pokud chcete vědět, jaké by bylo vaše elfské a hobitské jméno, zkuste www.chriswetherell.com/elf a www.chriswetherell.com/hobbit :o)
4) Zvyšte svoji aktivitu a piště komentáře! Třeba různý připomínky a podobně...
Myslím, že to je tak všechno, co jsem sem chtěla napsat a mějte se všichni moc fajn.
Namarië! Jíťa :o)

Tajný deník Gandalfa

11. září 2006 v 19:38 | Jíťa |  Tajné deníky ze Společenstva Prstenu
TAJNÝ DENÍK GANDALFA
Den první: V Kraji. Ohromující obraz čisté a duchovní krásy. Zdálo se mi to, nebo opravdu Frodo masturboval támhle v polích předtím, než jsem dojel?
Den druhý: S přispěním hobití trávy se Bilbova narozeninová oslava výrazně zlepšila. Šichni jsou táák milí, i Bilbo je milý. Svetlíčka jsou tak krásná. A Frodík taky není špatnej, škyt! Hobiti šou tak roztomilí. Jejda! Přepadl jsem!
Den třetí: Drsná kocovina. Jsem na cestě do Minas Tirith pro nějaký ten aspirin.
Den dvanáctý: Navštívil jsem Sarumana, aby mi poradil, co s Prstenem, ale prpadl Zlu. Nikdo mi nic neřekne! Možná mi přece nechali vzkaz, ale Radegast Hnědý mi zřejmě krade moji přijatou poštu.
Den třináctý: Trčím na vrcholku věže. Úžasný výhled, ale vytrvalý déšť nesvědčí mému špičatému klobouku. Bavím se tím, že plivu dolů na skřety.
Den čtrnáctý: Opět mě navštívil Saruman.
Den šestnáctý: Cítím se osamělý. Saruman není zase tak neatraktivní. Kdyby ale neměl ty jeho obrovské nozdry a zahnuté pařáty... dobrá, dobrá, mohlo mě už dřív napadnout, že je zlý.
Den devatenáctý: Podařilo se mi uniknout. Jsem v Roklince. Sam je trošku neovladatelný, pořád Froda koupe.Elfům došly zásoby mýdla jahodovou vůní a Elrond začíná být podrážděný.
Den dvacátý: Elrond se rozhodl poslat Froda pryč, jelikož už ho přestává bavit neustále obsazená koupelna v prvním patře. Velký poprask kvůli Prstenu. Souhlasil jsem, že půjdu se Společenstvem v případě, že Sam rozhodne dát mi Koupel. Myslím že bych jednu potřeboval.
Den dvacátý první: Je jasné, že Aragorn jede po Frodovi. Sam ho zabije, jestli se o něco pokusí. Zepatal jsem se Sama, jestli by mi nedal koupel. Řekl jen: Haha pane Gandalfe, to nemyslíte vážně?!! Neužitečný hňup!
Den dvacátý třetí: Na Caradhrasu je veliká zima. Aragorn vyhrál právo nést Froda nahoru. Boromir trucuje. Jestli Legolas nepřestane poskakovat po sněhu, praštím ho holí.
Den dvacátý pátý: Nechce se mi jít skrze doly Morie. Mám dojem, že se Balrog pořád zlobí kvůli nevydaředné zchůzce ve Druhém věku.
Den dvacátý šestý: Tak jo. Balrog se pořád zlobí.
Den dvacátý sedmý: Spadl jsem do stínu. Balrog je pěknej hajzlík. Musel jsem provádět věci, které bych tu raději neopakoval, než mě nechal jít. Rozhodl jsem se, že to raději neřeknu zbytku Společenstva. Vymyslím si něco o velkém boji na život a na smrt. Jsem na cestě za Elrondem, aby mi ošetřil popáleniny třetího stupně a to na velmi choupostivých místech. Doufám, že se mi nebude posmívat. Jestli bude, řeknu všem o jeho nechutném víkendu se Sauronem. Ha!

Tajný deník Aragorna

4. září 2006 v 19:40 | Jíťa |  Tajné deníky ze Společenstva Prstenu
TAJNÝ DENÍK ARAGORNA
Den první: Počet zabitých prstenových přízraků: 4. Velmi dobře. Setkal jsem se s hobity, ušel 40 mílí, stáhl z kůže veverku, snědl ji. Pořád nejsem král.
Den čtvrtý: Zůstal jsem s hobity trčet v horách. Boromir je vážně otravnej. Pořád nejsem král.
Den šestý: Počet zabitých skřetů: 0. Velké zklamání. Aktuality v oblasti mého vzhledu: Vypadám drsně, zanedbaně a mužně. Jóóó! Mám chuť nakopnout Gimliho, ale ovládám se. Pořád nejsem král.
Den desátý: Nic zajímavého se zatím neděje. V Morii je velká tma. Obrovský Balrog. Ani dneska nejsem král.
Den jedenáctý: Počet zabitých skřetů: 7. Velmi dobře. Aktuality v oblasti mého vzhledu: Legolas je asi přitažlivější než já. Zajímalo by mě, jestli by mě chtěl, kdybych byl král.
Den dvacátý osmý: Frodo mě začíná silně přitahovat. Mám pocit, že kdybych se o něco pokusil, Sam mě zabije. Chlupatý nohy mě rajcujou. Pořád nejsem král.
Den třicátý: V Lothlorienu. Galadriel mě sváděla. Přisprostlá děvka. Dobře jsme pokecali s Boromirem. Není zase tak špatnej. Osprchoval jsem se. JO! Ale pořád nejsem král.
Den třicátý druhý: Počet zabitých skřetů: 0. Aktuality v oblasti mého vzhledu: mírně zarostlý. Legolas mi řekl, že mu v mysli roste stín a hrozba. Mám takový dojem, že Legolas je trochu buznička. Ne, nejsem král.
Den třicátý třetí: Počet zabitých skřetů: nespočet. Velmi dobře! Boromir zabit skřety. Taková smůla! Ikdyž zemřel statečně v mém náručí, těď jsem si stoprocentně jist, že byl homosexuál. Mám taky své pochybnosti o Gimlim. Odpočívej v pokoji, Boromire. Pořád nejsem král, ale aspoň Boromir myslel, že jsem. Nicméně to mohlo být tím, že ztratil hodně krve.
Den třicátý čtvrtý: Frodo šel do Mordoru. Řekl, že jde sám, ale přitom vzal s sebou Sama. Proč? Můj Bože, copak je každej v tomhle filmu homosexuál kromě mě? Ani sám se sebou si už nejsem jistý. Sakra, pořád nejsem král.