Červenec 2006

Anketka :o)

30. července 2006 v 19:31 | Jíťa |  Ankety
První malá anketa na mých stránkách.....

Elijah Wood

11. července 2006 v 12:30 | Jíťa |  Herci
ELIJAH WOODElijah
Celé jméno: Elijah Jordan Wood
Přezdívky: Eli, Elwood, Lij, Monkey, The Funny
Narozen: 28.1.1981 Cedar Rapids, Iowa, USA
Bydliště: odstěhoval se od své mamky z Westside v LA a koupil si domeček nedaleko Venice, kousek od pláže
Rodiče: Warren a Deborah Wood (rozvedení)
Sourozenci: o 7 let starší brácha Zachariach a o 2 roky mladší sestra Hannah
Rodinný stav: přítelkyně Pamela Racine ze skupiny Gogol Bordello
Vlasy: tmavě hnědé
Oči: jasně modré
Výška: 5 stop a 8 palců (cca 168cm)
Váha: asi 160 liber
Znamení zvěrokruhu: Vodnář
Náboženství: Křesťan
Domácí mazlíčci: má dva psy, Rascal a Levone
Auto: Mini Cooper a BMW Z-8
Koníčky: čtení, kolečkové brusle, fotografování, plavání, hokej, vaření, surfování, šerm, basketball, hraní, sbírá Star Wars a akční figurky, zpěv a muzika, má mnoho cédéček, vytvořil si malé hudební vydavatelství SIMIAN records (www.simianrecords.com)
Zlozvyky: kouří cigarety Clove a kouše si nehty
Tetování: vpravo dole na břiše má elfskou devítku
Co má rád...
Barva: modrá
Knihy: Hobit (J.R.R.Tolkien) a Zvoník od Matky boží (Victor Hugo)
Předměty ve škole: Angličtina a dějepis
Filmy: Star Wars, Statečné Srdce, Nebeská Stvoření (The Heavenly Creatures)
Herec: Tim Roth
Herečka: Emma Thomson
Jídlo: domácí bramborový salát
Hudba: The Smashing Pumpkins, Massive Attack, The Beatles,

Eli Wood

Eli

Z natáčení

10. července 2006 v 12:37 | Jíťa
Ahoj,
dneska jsem přidala pár fotek z natáčení, je to jako obvykle v galerii, tak se mrkněte! :-) :o)
Jo, a v sobotu asi odjíždím na dovču, tak tady budu až za 14 dní...
Namarië! Jíťa

Volno atd.

6. července 2006 v 19:46 | Jíťa
:-) Ahoj! :-)
Jak jste určitě zmerčili, začala jsem se zveřejňováním tajných deníků. V nepravidelných intervalech by měly přibývat. :-)
Další věc: prodlužuju lhůtu ke zveřejnění toho překvápka, poněvadž nejen internetem a sezením před PC je živ člověk, a já si tak jako ostatní chci tak užít léto a trochu se pokud možno opálit. :-) A do kdy že by to mohlo být? Do Vánoc. Není ovšem vyloučeno, že se to podaří i dřív.
Zhruba od 15. 7. - 15. 8. (uvádím s dost velkou časovou rezervou) budu v cizích krajích (málem jsem napsala velké K :-)), takže v tomto termínu se mnoha novinek nedočkáte.
Mějte se dobře a nezapomeňte: THERE'S ALWAYS HOPE....
Namarië!
Jíťa.

Tajný deník Sama Křepelky

6. července 2006 v 19:31 | Jíťa |  Tajné deníky ze Společenstva Prstenu
TAJNÝ DENÍK SAMA KŘEPELKY
Den první: Frodo zasažen morgulskou čepelí. Ach ne! Pipin na nejvyšší míru rozrušen. Řekl jsem mu, že vše bude v pořádku, protože pan Frodo je příliš horký na to, aby zemřel. Opravdu jsem to řekl nahlas?
Den třetí: Doprovázím pana Froda do Roklinky, kde ho elfové vyléčí. Gandalf mi řekl, ať pomohu nebohému Frodovi, jenž byl v bezvědomí, ze špinavých šatů. Tak jsem ho vysvlékl a dal mu koupel. A další. A pak ještě jednu. Nakonec přišel Gandalf a upozornil mě, že šest koupelí je až dost, Same Křepelko! Ten nafoukanej starej páprda se snad naposledy myl ve Druhém věku...!
Den čtvrtý: Přemýšlím, jestli už náhodou není čas dát panu Frodovi další koupel.
Den pátý: Elfí bublinková koupel je moc pěkná a poučná. S Gandalfem není žádná legrace.
Den šestý: Pan Frodo se probral. Zdá se, že se cítí dobře. Jenom se diví, proč má na prstech varhánky.
Den sedmý: Vplížil jsem se na Elrondvu radu. Frodo se nabídl, že odnese Prsten do Mordoru. On je tak statečný, tak pohledný, tak vysoký a tak úžasný! Dobrá, tak možná není tak vysoký.
Den osmý: Na cestě do Mordoru. Pokud to chcete vědět, ostatní členové Společenstva jsou pěkně prohnaní. Hlavně Boromir. "Učí Smíška a Pipina bojovat s mečem". Ha ha. Beztak je to jen perverzní hobitofil, který se rád válí s malými hošíky v šortkách.
Den devátý: Aragorn je stejně perverzní jako Boromir. Očividně jede po Frodovi. Zabiju ho, jestli se o něco pokusí.
Den desátý: V Morii je velká tma. Pleskal jsem Aragorna na plocho mečem vždycky, když se pokusil sáhnout na Froda. Gandalf spadl do bezedné jámy. Pan Frodo se později zmínil o špičatém čarodějnickém klobouku, ale docela jsem tomu nerozumněl, jelikož jsem mladý nevinný hobit z Kraje, ne zcela zběhlý ve slovních hříčkách.
Pipin tvrdí, že Legolas spí s Gimlim. Fuj.
Den patnáctý: Lothlorien je velmi krásný. Blonďatá elfí paní definitivně jela po Frodovi. Pipin to schvaluje. Řekl jsem mu, že výškový rozdíl je pro vztah nemyslitelnou překážkou. Pipin odvětil, že pan Frodo může stát na chůdách. Nenávidím Pipina.
Den dvacátý druhý: Opouštíme Lothlorien. Nazdárek, majetnická elfí paničko! Nejsem si zcela jistý, kam vlastně jedeme. Ale zřejmě to bude mít něco společného s vodou, jelikož nám dali loďky. V podstatě je mi to jedno, hlavně když budu sedět s panem Frodem.
Den dvacátý třetí: Boromir dal konečně najevo své dlouho ukrývané sexuální touhy k panu Frodovi. Ale dřív, než jej zastřelili (HURÁ!!!), tak se stačil projevit. Prohlašoval, že se snažil ukrást Prsten, aby mohl vládnout světu a porarit Zlo, my však dobře víme, že to bylo je divadýlko, není-liž pravda.
Den dvacátý čtvrtý: Boromir zabit skřety. Věděl jsem, že jsou přece jen k něčemu dobří. Frodo odešel do Mordoru. Vzal mě s sebou. Hurááá! Je však také nevýslovně zarmoucen, neboť se musel rozloučit s Gimlim. Zároveň je v hluboké depresi a prohlašuje, že zemře jako panic v neutěšeném království Temného pána. To se ještě uvidí! :-)